piątek, 4 listopada 2016

♥ Rocznica bloga ♥

Hejka kochani!

Z wielką radością mówię że w poprzednim poście chodziło mi o rocznice bloga! Tak, właśnie dokładnie dzisiaj wybija ten pierwszy rok... Nigdy nie spodziewałam się że będę prowadzić bloga. Tak to szybko zleciało, tak bardzo tęsknie za tymi starymi czasami. Ale wróćmy do początku
Tak właśnie zaczęła się moja przygoda tutaj... Hmm, zawsze chciałam wam powiedzieć czemu zrobiłam tego bloga, ale czekałam właśnie na ten odpowiedni moment, rocznice. Nie, wcale nie chciałam spróbować czegoś nowego. Nigdy ta "tajemnica" nie wyszła na jaw. Ale głównie chodziło o to że z moją przyjaciółką postanowiłyśmy nagrywać filmiki na YouTube, a bloga założyłam po to żeby pisać posty kiedy np. będą filmiki. Nagrałyśmy trzy filmiki, ale niestety cicho było nas słychać przez mój badziewny mikrofon. Postanowiłam usunąć wszystkie filmiki i zakupić nowy mikrofon. Do tej pory nie kupiłam mikrofonu XD Po miesiącu nasza chęć na nagrywanie nagle zniknęła, postanowiłam przerobić bloga na całkiem innego, nie był on tym razem o filmikach, lecz głównie o Star Stable. Ostatnio zmieniłam nazwę bloga na Star Stable Magic, ale wspomnienia wróciły i postanowiłam przywrócić starą nazwę. 

Nawet nie wiecie ile razy chciałam się poddać, ile razy prawie kliknęłam przycisk "usuń bloga". Nawet ostatnio postanowiłam skończyć z blogiem, czego bardzo żałuję. Chcę go prowadzić dalej, jest duża aktywność z czego bardzo się ciesze. Ale głównie to dzięki wam jednak zrezygnowałam z decyzji usunięcia, to wy mnie wspieraliście, pisaliście wiadomości na e-mail. Jednym słowem dziękuję, dziękuję za wszystko, za te miłe komentarze, za wiadomości które potrafią podnieść na duchu. Dziękuje wam za ten wspaniały rok pełen przygód! <3 Mam nadzieję że blog będzie istniał jeszcze za rok. 
Poniżej wspomnienia..
 JC tęsknie... <3


 ... <3

 

Jeszcze raz dziękuję za ten wspaniały rok! <3 
To co? Do następnej rocznicy? :D 
Ściskam ♥