niedziela, 4 grudnia 2016

Jak wygrywać na mistrzostwach?

Hej

Bardzo przepraszam, że ostatnio nie ma wcale postów :/ Niestety brak czasu, pomysłów jak i chęci z mojej strony :( Lecz teraz jakoś tego wszystkiego mi napłynęło i myślę że na spokojnie dodam kilka poradników :)

Ale przejdźmy do rzeczy! Postanowiłam zrobić dla was taki mały poradnik jak wygrywać na mistrzostwach. Jest to proste i obejdzie się bez speed buga :) 

1.Strój
Aby zwiększyć możliwość wygranej trzeba zakupić odpowiedni strój! Najważniejsze jest to aby mieć max jazdy-czyli 44 (jeśli ma się 19 poziom) oraz max szybkości-czyli 28. Poniżej taki mały przykład jednego z moich zestawów, w sam raz na mistrzostwa! Jak jesteście ciekawi gdzie go kupić to zapraszam na database :3

2.Poziom oraz humor konia
Myślę, że od tego najbardziej zależy wygrana. Koń musi posiadać maksymalny poziom, czyli 15, oraz mieć najlepszy humor, czyli tą zieloną, uśmiechniętą buźkę. Na youtube jest wiele filmików, które przedstawiają, że humor nie świadczy o szybkości konia. Jednakże ja zauważam, że koń z np. najgorszym humorem jest o wiele wolniejszy :D Więc fajnie gdyby ten najlepszy humor był :)

3.Odpowiedni koń
Osobiście polecam fiordy oraz american quarter/paint horse jako konie IDEALNE na mistrzostwa4.Skróty
Oj tak, skróty są do wygranej potrzebne! Osobiście sama znam dużo skrótów ponieważ korzystam z filmiku Lilian Macpie, na którego serdecznie zapraszam!


5.Jakość grafiki, przeglądarki i inne gry
Jakość grafiki też jest ważna, najlepiej aby była to najniższa, wtedy gra działa płynnie. Przez ostatnie aktualizacje mam coraz mniej fpsów (nie tylko ja) co bardzo przeszkadza na mistrzostwach. Dlatego fajnie aby ta najniższa jakość była. Jeśli chodzi o przeglądarkę i gry to najlepiej aby były wyłączone, wtedy to są dopiero lagi xD


Mam nadzieję że poradnik się przyda :D