wtorek, 6 grudnia 2016

Kod na 300 star coins!

Hej!

Pojawił się nowy, świąteczny kod!
MIKOLAJKI2016
Daje on 300 sc! Śpieszcie się, kod jest ważny do czwartku 08.12!


Czemu nie mogę dostać się na sso?

Hej!

Przez ostatnie aktualizacje wiele graczy ma problem z wejściem na serwer. Polskie grupy sso na Facebooku są tymi postami typu "Czemu nie mogę wejść na serwer?" zaśmiecone. Nie jestem specem ale postaram wam się pomóc i podać powody!

Powody:

1.Star Rider
Dużo osób nie może dostać się na serwer bo nie posiadają członkostwa star rider. Komentarze typu "Oni mają star rider i mają dostęp do całego terenu, a my nie mamy i na dodatek nie możemy wejść na serwer, to nie fair!!!!!11!111" są zbędne. Dlaczego? Nie wiem czy wiecie, ale oni wydali pieniądze na zakup Star Ridera i powinno należeć się im pierwszeństwo. A tacy gracze którzy nie posiadają Star Ridera i tak długo nie posiedzą na sso, bo co by mieli tam do roboty? No błagam, na logikę. Dlatego Star Stable wpuszcza osoby z Star Riderem. 

2.Obciążony serwer
Po ostatnich aktualizacjach serwery są okropnie obciążone. Jest strasznie dużo zalogowanych graczy. Nawet osoby, które nie grały dobre kilka miesięcy, zalogowały się na sso aby zobaczyć nowe stajnie.

3.Internet
Tak, powodem może być też wasz internet! Powiem Wam, że ostatnio założyłam nowe konto na sso, aby sprawdzić czy mogę zalogować się na serwer. I jak? Szybko mnie zalogowało na serwer, a nawet nie posiadam na tym koncie star rider. Więc kłopotem może być wasz internet

Jak dostać się na serwer?

1.Zakup star ridera, przede wszystkim. Jak rodzice Ci nie dają pieniędzy na star ridera, skorzystaj z oto moich sposobów: [link] 

2.Wchodź o godzinach, gdzie jest najmniej graczy! Podpowiem, że mało graczy jest ranem, w godzinach szkolnych oraz po 20. Wtedy to z łatwością dostaniesz się na serwer!

Mam nadzieję, że post się przydał :)