wtorek, 31 stycznia 2017

KONIEC FERII

Hej!

Eh, no co powiedzieć? Koniec ferii zimowych, argh. Wraz z tym wiąże się trochę niższa aktywność :/ 
 A wam rozpoczęły/skończyły się ferie? poniedziałek, 30 stycznia 2017

STAR STABLE HORSES - APLIKACJA DO POBRANIA!

Hej!

Gdy wróciłam ze szkoły nawet nie myślałam, że właśnie dzisiaj pojawi się aplikacja ze źrebakami. Dziewczyny z konwersacji stronki Star Stable Online PL pisały właśnie o tym temacie, bardzo byłam zdziwiona, że aplikacja już jest! W sumie to myślałam, że pojawi się pod koniec tygodnia :D Pobrałam aplikację, wypróbowałam i jest bardzo fajna! Jednakże nie podoba mi się to, że jest jedna rasa i w dodatku tylko w trzech maściach. 
Aplikacja jest oczywiście dostępna na urządzeniach mobilnych dla systemu iOS i Android. 

CEL GRY
Wychowaj swoje źrebię, aż osiągnie poziom 10. Następnie, używając monet Star Coins, przenieś swojego pupila do gry Star Stable. Cena konia jest taka sama jak w SSO, ale będzie to koń na poziomie 10. Możesz także zresetować stan gry, wybrać nowe źrebię i kontynuować rozgrywkę.

NA CZYM POLEGA GRA?
(w skrócie)
Wychowaj źrebię, wykonując codzienne zadania. Dostępne zadania można znaleźć w notesie w lewym górnym rogu ekranu.

Aplikacja bardzo mi się podoba. Sama się zastanawiam czy przenieść tego konia do SSO. Ogólnie ta maść jest dość rzadka na sso, z tego co pamiętam ma ją morgan z Księżycowego Sierpa i fiordy. 
Która maść wam się najbardziej podoba? Chcecie przenieść swojego źrebaka do gry? 

W każdy dzień będą pojawiać się posty jak idzie z trenowaniem i opieką mojego źrebaka!


sobota, 28 stycznia 2017

NOWY WYGLĄD BLOGA

Hej!

Jako iż zbliżają się walentynki, to zdecydowałam się na zmianę wyglądu bloga! Ogólnie znając mnie to za kilka dni usunęłabym tego screena, a wygląd bloga po walentynkach się zmieni, więc wolę dodać zdjęcie tutaj, aby np. szperając sobie za rok po blogu, zobaczyć jak on wyglądał :D


Głównie to też chciałabym poczytać jakie są wasze opinie na temat nowego wyglądu. Śmiało piszcie co o tym myślicie!


SESJA INNA NIŻ ZWYKLE

Hej!

Dzisiaj akurat jest taki dzień, w którym nie mam humoru. Czemu? W poniedziałek już idę do szkoły, żegnajcie ferie ehh. Postanowiłam wybrać się na małą sesję inną niż zwykle. Głównie to używałam nowych efektów. Sami zobaczcie!Aww ten styl strasznie mi się podoba! A wy co myślicie? :)
Jest szansa, że dzisiaj nowy wygląd bloga ;)
Papa ♥


piątek, 27 stycznia 2017

ODNOWIONY KREATOR POSTACI

Hej!

Do prawdy o nowym kreatorze słyszałam wcześniej, ale niestety przez obowiązki nie miałam czasu na napisanie tego posta, a jak miałam to totalnie o nim zapominałam i pisałam o całkiem innym temacie xD

Zaraz po kliknięciu "zarejestruj się" przenosi nas automatycznie na inną stronę [link]
Moja ocena? 5/5! Kreator bardzo mi się podoba i żałuję, że takiego nie byłam jak rozpoczynałam swoją przygodę z sso. A wy co myślicie o nowym kreatorze?

Ściskaaaaaam♥


czwartek, 26 stycznia 2017

APLIKACJA NA TELEFON ZE ŹREBAKAMI

Cześć!

Pewnie większość z was już wie, że sso pracowało dzisiaj nad małym błędem. Osobiście coś czuję, że chodzi o prowadzenie konia! Od początku nowego roku nie miałam prowadzenia, ponowne zalogowanie do gry nawet nic nie dawało, a dzisiaj nagle po aktualizacji znowu mogę prowadzić konia. Wiem, że nie tylko ja tak miałam. Tak czy siak, błąd się naprawił i jestem happy :D Na początku myślałam, że prowadzenie trzeba kupować na początku każdego roku, no bo na to wyglądało. Zespół sso oczywiście nas powiadomił na facebooku o małym błędzie i o... zajawce! 


Na pierwszy rzut oka jakoś nie za specjalnie aplikacja mi się spodobała, ale jak przeczytałam o co w niej chodzi to bardzo mi się spodobała i nie mogę się doczekać aż ją pobiorę na telefon 

Trochę o aplikacji
W aplikacji głównie zajmujemy się wybranym przez nas źrebakiem. Gdy źrebak, który jest pod naszą opieką, zostanie wyszkolony będzie możliwość przeniesienia go do gry

Jestem bardzo ciekawa czy do wyboru będą wszystkie rasy, które są aktualnie w sso, czy tylko poszczególne. Najbardziej ciekawi mnie to czy za jakąś opłatą źrebaki zostaną przeniesione do gry. A jak za jakąś opłatą to za star coins czy smsem? Co myślicie? Z chęcią poczytam wasze opinie :)

♥Pa♥


środa, 25 stycznia 2017

MAŁY SZCZEGÓŁ, ALE DO ZAUWAŻENIA...

Cześć i czołem!

Niestety nie mam takiej możliwości, aby napisać posta na temat dzisiejszej aktualizacji. Tak się stało, że pobijałam sobie rekordy na sso, nagle obraz mi się ściął, a po chwili przeniosło mnie na pulpit i sso samo się wyłączyło. Moje wrażenie: "aha ok" (xDdDD). Włączyłam launcher i pojawił mi się komunikat, iż posiadam 48 MB wolnego miejsca na dysku, a do zalogowania potrzebuję 1500 MB. Szczerze, mój dysk C zawsze był zawalony przez te wszystkie zdjęcia z sso itp. Szczególnie ostatnio to zauważyłam, że jest strasznie mało miejsca, miałam się tym zająć, ale po chwili wypadło mi to z głowy. Dysk oczyściłam, usunęłam wszystkie zdjęcia i filmiki, jakie mam i już się opróżnił w połowie xD Tak czy siak, zdjęcia z dzisiejszej aktualizacji przepadły. 
Cri

Ale przejdźmy do tematu! Podczas pobijania rekordów zauważyłam mały szczegół, a moje oko ciągle się w niego wpatrywało. Otóż kolor tych słupków, na których są strzałki wskazujące, w którą stronę jechać zmieniły kolor z zielonego na ciemny żółć (oczywiście chodzi mi o kolor tych strzałek, a nie słupka, bo słupek nadal jest brązowy xd). 

Niestety zgubiłam źródło zdjęcia :( Tak czy siak jest z googli heeh

Myślę, że ten kolor zmienił się dzisiaj, bo zaledwie wczoraj jeszcze go nie było. A może wy też podczas trenowania/pobijania rekordów to zauważyliście? :D

Papa♥